امام علی (ع):
گنج‌هاى روزى در وسعت اخلاق نهفته است.
Saturday, 17 April , 2021
امروز : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ - 6 رمضان 1442
شناسه خبر : 585
  پرینتخانه » طنز تاریخ انتشار : 29 آگوست 2016 - 18:55 |

آفتابه لگن هفت دست!

اندر احوالات روزهای شام و نهار هیچی می گذشت که چند تیم متخصص در جستجوی هفت دست آفتابه و لگن به فعالیت گسترده می پردازند اما دریغ از اینکه این خانه صد متولی دارد. آفتابه و لگن ها که پیدا نشد هیچ! همین دو متر لوله کشی ادوار تاریخ در گذشته نیز از هر گوشه […]

اندر احوالات روزهای شام و نهار هیچی می گذشت که چند تیم متخصص در جستجوی هفت دست آفتابه و لگن به فعالیت گسترده می پردازند اما دریغ از اینکه این خانه صد متولی دارد.

آفتابه و لگن ها که پیدا نشد هیچ! همین دو متر لوله کشی ادوار تاریخ در گذشته نیز از هر گوشه ترکی به جان خریده است.عجب روزگاری است که فدای یکی بود یکی نبود و یکی حتما باید باشد ها می شود جوانی و خلاقیت های این دور و نزدیک هاي علاقه مندان به فراهم آوردن زيرساخت هاي توسعه.

گاهي پيشنهاداتي بدون هيچ نوع واكاوي سبب به ميدان آمدن قافله سالارهايي مي شود كه حتي نمي دانند خود از كجا آمده و قرار است اين قافله را به كجا هدايت كنند.گاهي شيب به اعماق چاه مي شوند و گاهي با تجديد گريم سر به آسمان گرفته و بدون نگاه كردن بر زمين زير پا بر خار و طلا يك قدم مي تازند.

از چين و ماچين ظرف و كاسه كار سفارش داده اند و سپهسالار قبلي را هم از قافله سالاري خود عقب تر مي داند و ذكر و شب و روزشان شده است دوا ساختن براي فروكش كردن تب مديريت براي قافله اي بزرگ تر در سرزمين آريايي ها.

راستي بگذريم يا نبايد گذشت؟ خلاصه اين هفت دست آفتابه و لگن را  در خيال خود مرتب به مسگري مي برند كه نكند زنگار بگيرد و لگه بردارد و اگر از اين ديد نگاه كنيم در بهبود وضعيت اشتغال قدم هاي خوبي برداشته اند و از اين قافله مي گذريم كه راه سفر طولاني است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • با نگارش نظرات خود، در وب سایت همراهمان باشید.
  • دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در  وبسایت فاطمه شریفی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.