امام علی (ع):
گنج‌هاى روزى در وسعت اخلاق نهفته است.
Saturday, 17 April , 2021
امروز : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ - 6 رمضان 1442
شناسه خبر : 547
  پرینتخانه » خبر تاریخ انتشار : 10 ژوئن 2016 - 13:57 |

قدردانی جمعیت زنان نواندیش استان یزد از نگرش مثبت فرهنگی نماینده مردم یزد در مجلس

به نقل از یزد نگاه: شاخه استانی جمعیت زنان مسلمان نواندیش یزد با ارسال نامه ای به مهندس موسوی انتصاب بانویی توانمند در مسئولیت روابط عمومی دفتر نماینده یزد را تبریک گفت. در نامه این جمعیت آمده است: نماینده محترم مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، مهندس سید ابوالفضل موسوی بیوکی جمعیت زنان […]

قدردانی جمعیت زنان نواندیش استان یزد از نگرش مثبت فرهنگی نماینده مردم یزد در مجلس
به نقل از یزد نگاه: شاخه استانی جمعیت زنان مسلمان نواندیش یزد با ارسال نامه ای به مهندس موسوی انتصاب بانویی توانمند در مسئولیت روابط عمومی دفتر نماینده یزد را تبریک گفت.

در نامه این جمعیت آمده است: نماینده محترم مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، مهندس سید ابوالفضل موسوی بیوکی جمعیت زنان مسلمان نواندیش انتصاب بانویی پرتلاش و توانمند در مسئولیت روابط عمومی دفتر شما را به فال نیک می گیرد. امیدواریم این انتخاب آغازی باشد برای به‌کارگیری بانوان توانمند استان در مسئولیت‌های ارشد استانی و نیز باعث افزایش مشارکت اجتماعی و سیاسی بانوان در جامعه شود. جمعیت زنان مسلمان نواندیش از حسن انتخاب شما سپاسگزار و امیدوار است که استان یزد با نگرش مثبت فرهنگی شما شاهد تکریم بیش از پیش بانوان و برابری حقوق یکایک توانمندان این استان باشد. شاخهٔ استانی جمعیت زنان مسلمان نواندیش در یزد برای شما و بانو «فاطمه شریفی» از اهالی باسابقهٔ رسانه و روابط‌ عمومی یزد آرزوی توفیق می کند.

به اشتراک بگذارید
  • با نگارش نظرات خود، در وب سایت همراهمان باشید.
  • دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در  وبسایت فاطمه شریفی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.