امام علی (ع):
گنج‌هاى روزى در وسعت اخلاق نهفته است.
Saturday, 17 April , 2021
امروز : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ - 6 رمضان 1442
شناسه خبر : 1182
  پرینتخانه » خبر تاریخ انتشار : 11 آگوست 2017 - 5:02 |

” فاطمه شریفی “رتبه برگزیده جشنواره رسانه های استان اصفهان

فاطمه شریفی از بانوان فعال عرصه رسانه در استان یزد،  حائز دریافت رتبه اول و اثر برگزیده بخش ” تیتر ” در نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان شد. به مناسب روز خبرنگار ،نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان با میزبانی انجمن صنفی روزنامه نگاران این استان برگزار و […]

” فاطمه شریفی “رتبه برگزیده جشنواره رسانه های استان اصفهان

فاطمه شریفی از بانوان فعال عرصه رسانه در استان یزد،  حائز دریافت رتبه اول و اثر برگزیده بخش ” تیتر ” در نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان شد.

به مناسب روز خبرنگار ،نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان با میزبانی انجمن صنفی روزنامه نگاران این استان برگزار و پس از داوری آثار رسیده به  دبیرخانه این جشنواره ” فاطمه شریفی ” از بانوان فعال عرصه رسانه در بخش ” تیر” رتبه اول و برگزیده را کسب کرد.

این جشنواره پذیرای آثاری در بخش های مقاله، تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، کاریکاتور و عکس بوده است و برای نخستین بار با حضور اصحاب رسانه و به همت انجمن صنفی روزنامه نگاران و نویسندگان برگزار شده است.

«عباس زمانی » دبیر نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و مجازی استان اصفهان  ضمن سپاس از استقبال و آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره بر اهمیت برگزاری جشنواره ها در رشد آثار رسانه ای تاکید و گفت: اثر ارسالی این فعال رسانه ای نیز در کتاب این جشنواره به چاپ رسیده و مورد تقدیرقرار می گیرد.

انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان

به اشتراک بگذارید
  • با نگارش نظرات خود، در وب سایت همراهمان باشید.
  • دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید در  وبسایت فاطمه شریفی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.